Mazāks laika patēriņš ražošanas laika uzskaitei

Funkcionalitāte

Disciplinēti darbinieki

Izmantojot Begin, darbiniekiem ir iespēja ieiet un iziet no darba, izmantojot biometrisko termināli. Mēs piedāvājam sejas atpazīšanas un/vai pirkstu nospiedumu skenēšanas metodi, kas izslēdz iespēju darbiniekiem krāpties darba laika uzskaitē. Nav nepieciešams kļūdains un patiešām laikietilpīgs Excel / pildspalva un papīrs risinājums.

Ienesīgi projekti

Programmatūra Begin sniedz reāllaika pārskatu par uzsāktajiem projektiem. Darbinieki var viegli reģistrēt veltīto laiku dažādiem projektiem un procesiem, un vadītāji var sagatavot pārskatus, lai precīzi redzētu, cik daudz laika tiek tērēts atsevišķiem projektiem.

Vienkārši un savlaicīgi sagatavoti algu aprēķini

Programmatūra automātiski aprēķina darbinieku darba laiku un sniedz nepieciešamos apkopotos datus algas aprēķiniem. Integrācija ar algu uzskaites programmatūru ne tikai atbrīvo no atkārtotas datu ievades, bet arī atvieglo pilna laika uzskaiti

Automatizēta laika uzskaite ļauj izvairīties no nevajadzīgiem izdevumiem

Paātrinot darba laika uzskaites procesu, samazināsies izdevumi un palielināsies efektivitāte
Izmēģiniet tagad bez maksas
Murevaba juht
Quote image

Kā Kuber SIA uzņēmums gadā ietaupa 48 000 eiro

“Mēs zinājām, ka sakārtojot procesus mēs spēsim ietaupīt laiku un naudu. Begin sistēma jau pirmajā gadā parādīja, ka tikai ar disciplīnas uzlabošanu, mēs ietaupam aptuveni 45 000 eiro/gadā!”

Romāns Berešņevs

Uzņēmuma īpašnieks, Kuber SIA

Kompānija “KUBER Ltd.” SIA ir dibināta 2006. gadā un ir daudzprofilu uzņēmums, kas specializējas plaša pakalpojumu spektra īstenošanā jomās kā metāla konstrukciju montāža un metālapstrāde, metināšanas darbi, apdares darbi, jumtu remonts un jumiķa darbi un būvniecības darbi.

Kuber Ltd. uzņēmums sāka izmantot Begin programmatūru 2018. gadā. Tikāmies ar uzņēmuma īpašnieku Romānu Beršņevu, lai saprastu, kādu labumu esam snieguši. Romāns stāsta, ka pirms Begin programmatūras ieviešanas uzņēmumā tika izmantotas papīra darba laika uzskaites tabeles. Darba dienas beigās katrs darbinieks atzīmēja cik stundas ir nostrādājuši un kādus darbus darījuši.

Mēneša beigās šos datus apkopoja uzņēmuma administratore un pārrakstīja Excel, ko vēlāk nosūtīja uz grāmatvedību. Nereti darba laika uzskaites tabeles bija ļoti sliktā stāvoklī un ievadītā informācija gandrīz vienmēr atšķīrās no plānotā grafika. Bieži vien administratorei nācās ievadīt standarta 8 stundu darba dienu pat īsti nezinot, vai tā ir patiesība, jo darbinieki bieži aizmirsa aizpildīt tabeles katras dienas beigās un darīja to tikai nākamajā dienā vai tajos brīžos, kad vadītājs izteica aizrādījumu.

“Begin” programmatūrā pilnībā aizvieto vecās papīra darba laika uzskaites tabeles, jo darbinieki veic reģistrāciju pie sejas noteikšanas termināla vai mobilajā lietotnē, kas arī nosaka GPS atrašanos vietu darba laiku uzsākot un pabeidzot. Visas atšķirības no plānotā grafika uzreiz ir redzamas sistēmā un administratore tās var viegli apstiprināt vai noraidīt.

Quote image

Kā metāla apstrādes uzņēmums “Influx Fabrication” ietaupa gadā 6 408 €/gadā

“Programma ir ērta un mums ļoti patīk. Galvenokārt mums ir prieks, ka mums ir cilvēks un viņa numurs, kam varam zvanīt, ja rodas jautājumi vai problēmas. Mums pašiem nav laika ņemties ar to visu.”

Kristaps Stepiņa

Projektu vadītāju, SIA Influx Fabrication

“Influx Fabrication” ir stabils un uzticams uzņēmums, kas saviem klientiem piedāvā plašu CNC apstrādes pakalpojumu klāstu. Uzņēmuma misija ir balstīta uz darbinieku un klientu pastāvīgu izaugsmi, attīstību, stabilitāti un labklājību, jo saskaņā ar senu latviešu teicienu: “Kas neiet uz priekšu, tas iet atpakaļ”.

Tikāmies ar uzņēmuma projektu vadītāju Kristapu Stepiņu, kura viens no uzdevumiem bija sakārtot darba laika uzskaites procesu uzņēmumā un uzdevām viņam dažus jautājumus, lai saprastu, kādu labumu esam nesuši.

Pirms Begin sistēmas, mēs izmantojām Workly aplikāciju planšetē, bet bieži bija dažādas problēmas. Citreiz aplikācija neļāva veikt reģistrāciju darbiniekiem, kā arī bieži bija neskaidrības ar piereģistrēto darba laiku un katru mēnesi izvilktās stundas no Weekly aplikācijas bija kārtīgi jāpārbauda un jāpārjautā darbiniekiem par to patiesumu. Brīžos, kad bija problēmas ar piereģistrēšanos un aplikācijas darbību, nebija sava kontaktpersona ar kuru sazināties, lai risinātu problēmas.

“Begin” sejas atpazīšanas terminālis ir precīzi reģistrējis katra darbinieka darba laiku un administratore “Begin” programmā var ātri un viegli pārskatīt katru rītu, kāda ir bijusi situācija ar darba laiku par vakardienu un, ja tiek pamanīta kāda īpatnība, tad uzreiz, kamēr vēl viss ir atmiņā, varam noskaidrot un turpat sistēmā pavisam vienkārši izlabot, kas nebija iespējams ar Workly sistēmu. Tāpat ir novērots efektivitātes un rezultāta palielinājums. Begin terminālis ir uzstādīts pie administrācijas telpas un darbiniekiem tiek piekodināts, veikt reģistrāciju tikai pēc tam, kad ir pārģērbušies un pilnībā sagatavojušies darbam.